Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Evinize kendi inisiyatif ve kararlarınızı vererek ve farklı usta ve profesyonellerle anlaşarak baştan aşağı bir tadilat yaptırabilirsiniz. Ancak bu sürecin sizin için çok uzun ve zorlu bir süreç olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Duvarların boyası, kapıların değişimi, tesisatların yenilenmesi, zemin malzemesinin seçimi, her şeyin düzenli ve zamanında uygulanması derken çoğunlukla insanların yenileme süreci için ayırdığı bütçenin çok üzerine çıkılıyor ve üstelik yorgunluk ve tam olarak istediği hedefe ulaşamama durumları ortaya çıkıyor. 

Oysa bir iç mimarla anlaştığınızda, iç mimar yalnızca evinizin en verimli nasıl kullanılabileceğini size göstermeyecek; aynı zamanda tüm bu zorlu süreci hafifletecek ve kolayca ilerlemesini sağlayacaktır. Siz kafanıza göre yatak odası balkonunu kapattığınızda şehir yönetmeliklerini çiğnemiş olabilirsiniz ve bir süre sonra bu sizin için büyük sıkıntılar yaratabilir. Biz size evin güvenliğine zarar vermeden, hangi duvarların yıkılabilir olduğuna dair bilgi verecektir.

  • Güvenilir İç Mimar
  • Zamanında Teslim
  • İşçilik
  • Anahtar Teslim

Değerlerimiz

8+Yıllık Tecrübe
12+Uzman Çalışanlar
2kVerilen Hizmet
99%Müşteri Memnuniyeti
Vizyon-Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz & Misyonumuz

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Güvenlik

Yapı Güvenliği

Çalışmalarımızda Yapı Güvenliği Önceliğimizdir

Evinize Hiç Bir Zarar Vermeden Doğru Tespitlerle Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Şekilde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

100%

Güvenlik

100%

7/24 Müteri Hizmeti

99%

Müşteri Memnuniyeti

Bize Yazabilirsiniz!
İç mimarınız ile iletişime geçin...