Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

  • Kurumsal – Kamusal Binalar (Hastane, Eğitim Binası, Kültür Merkezi)
  • Turizm Yapıları (Otel, Restoran, Rekreasyon Tesisleri, Kıyı Düzenleme ve Koruma Projeleri)
  • Alışveriş Yapıları (Alışveriş Merkezi, Mağaza, Showroom, Kurumsal Kimlik Tasarımı)
  • Konut Yapıları (Kentsel Tasarım ve Dönüşüm, Toplu Konut, Konut Bloğu, Tek Ev ve Rezidans)
  • Danışmanlık ve Tasarım Denetimi (Design Proofing) 
  • Ticari yapılar ve ofis binaları

Tadilat & Yenileme Hizmetlerimiz

Mutfak 

Mutfak tadilatı ve mutfak dizaynı yapılırken mutfağınızdaki en uygun kullanım göz önünde bulundurularak mutfak modelleri tasarlanır. Mutfaktaki buzdolabı ocak ve eviye yerleşimi en rahat şekilde çalışılabilecek şekilde özel mutfak tasarımları yapılır. Bu yerleşimlerin yanında mutfağın estetik bir görünümünün olması göz önünde bulundurulur.

Banyo

Banyo tadilatı bir kaç farklı başlıktan oluşur. Bunlar; Tesisat yapımı, kırım, sıva, fayans yapımı, gerekli duşa kabin, banyo dolabı ölçüleri alma ve montaj şeklinde ilerler. Tadilatı yapılacak banyonun ilk önce kullanılabilir bir projeye ihtiyacı vardır. Duşa kabinin yeri, klozet şekli ve yeri, Banyo dolabı ve çamaşır makinesinin konulacağı yer gibi parametrelerin belirlenmesi gerekir. Bunları belirledikten sonra ölçüleri alınır. Ardından tesisat işleri başlar.

Elektrik – Aydınlatma

Modern hayatin bir parçası olan elektriğin titizlikle ve gereken bütün standartlara uygun olarak iletilmesi hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Tesisat döşenecek mekânda sıva öncesi boruların döşenmesi işlemi “sıva altı tesisat” olarak adlandırılırken kaba inşaat sonrası elektrik iletim tesisatı döşenmesi işlemine de “sıva üstü tesisat” denir. Henüz inşaat aşamasındayken yapılan bu işlem sayesinde duvar yüzeyinde borular görülmez, yani bütün bağlantılar duvarın içinde kalır. Bu duruma dikkat ederek en profesyonel şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Yanı sıra önemli olan elektrik tasarrufu ile ilgili güç hesaplaması ve uygun olan LED AYDINLATMA çözümleri sunmaktayız.

Parke

Profesyonel bir parke hizmetiyle, Alanında deneyimli ve bilgili ekip arkadaşlarıyla, İstediğiniz model ve renklerde parke hizmetiyle, Kısa sürede gerçekleştirdiği zaman tasarrufu sağlayan hizmet anlayışıyla, Ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla Kusursuz ve eşsiz işçiliği ile sunmaktadır.

Boya – Badana

Duvar renklerinde değişiklik yapmak sadece temizlik için veya duvarlarınız kirlendiği için yapılmayabilir. Sizin ruh haliniz içinde yapılabilir. ailenizin ve sizin geçirmiş olduğunuz yaşam alanınızı farklılaştırmak içinde yapılabilir. Evinizde yaptıracağınız badana boya işlemi sizin ve ailenizin mutluluğunu da ifade eder, seçtiğiniz ve sevdiğiniz renklerde evinizi boyattığınızda evinizde ve ailenizin yaşamına değişik tatlar katabilir.

Alçı

Kabaran, çatlayan veya dökülen alçı sıva yüzeylerini spatula yardımıyla tamamen kazımaktayız. Bu işi dikkatle yapmaktayız Alttan hava almış tüm alçı sıvaları dökmekteyiz. Çünkü alttan bir defa hava alan alçı sıva mutlaka kabarmış demektir ve üstüne boya yapıldığı zaman yumuşayacak ve yaprak yaprak ruloya saracak demektir. Böyle bir sıkıntıyı mutlaka yaşayacağımızı düşünerek, kabaran alçı sıvaların kazıma işlemini titizlikle kontrol ederek yapmaktayız.

Seramik – Kalebodur

Seramiğin, Kalebodur ve Fayansın birinci kuralı döşemeye duvardan başlamaktır. Döşeme öncesi zemin analizi yapılmaktadır. Zemin çatlaklar ve pürüzler açısından iyice gözden geçirilmektedir. Koyu bir renk almışsa zeminde nem vardır. Böyle durumlarda nem ölçümü yaptırmak bir uzamana başvurmak gerekir. Zemindeki çatlaklar epoksi reçinesi ile kapatılmaktadır. Pürüzler bir spatula veya mala ile giderilmektedir. Döşeme başlamadan önce yüzey astarlanmaktadır.

Kapı – Pencere Yenileme

Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır…Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler. Mobilyalarımız uzun yıllardır usta ellerde, özel üretimiyle kapılara hayat veriyor. Kalitesiyle, kendine has çizgisiyle, yaşam alanlarının hayat bulması için çalışıyor, her elinizi uzattığınızda hayallerinize dokunmanız için… Elinizi güvenle uzatın ve kapılarınızı güvenle açın! Tüm Tadilatlar için İsteğe Göre Kapı İmalatlarımız Bulunmaktadır.

Sismik İzolatörler

İnce kauçuk tabakalar ve çelik plakalar sırasıyla katmanlanarak düşey doğrultuda yüksek ve yatay yönde düşük rijitlik sunan bir performans sergiler. Düşeyde binayı destekleme ve yatayda deprem sarsıntısını sönümleme kabiliyetine sahiptir.

İzolatör içindeki tüm katmanlar, imalat aşamasında uygulanan ve hava şartlarında üstün koruma sağlayan kauçuk dış kaplama sayesinde, kauçuğun bozulmasına yol açan ultraviyole ışınlara ve ozona karşı koruma altına alınmaktadır.

İzolatör içindeki kauçuk ve çelik katmanlar, Bridgestone’un uzun araştırmalar sonucu geliştirdiği eşsiz teknolojiden faydalanılarak kuvvetlice birleştirilmektedir. Bu sayede rezerv kapasitesi de içeren izolatörün, şiddetli deprem sırasında ayrılma yaşamadan önemli miktarda şekil değiştirmesine (orijinal boyutunun maksimum 5 katına kadar) imkân tanımaktadır.

Yapı Güçlendirme Yöntemi: Karbon Fiber

Bir yapının güçlendirilmesi için yapının hasar görmesi gerekmez. Yapının kullanım amacının değişmesiyle düşey yönde etkiyen hareketli yüklerde artışın meydana gelmesi, yönetmeliğin değişmesiyle yapıdaki eski deprem kuvvetlerinin hesap yönteminin yenisine uymaması, yapı elemanlarının ve malzemelerinin kullanım ömrünü doldurması gibi nedenlerden dolayı da yapı güçlendirme gereksinimi duyabilir

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor. Cep telefonu ya da tablet kullanarak; dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda evinizin elektrik, su ve doğalgaz sistemlerini açıp kapatabilmenizi sağlayan Akıllı Ev Sistemleri, sağladığı mutlak güvenlikle olası unutkanlık veya riskler karsısında evinizin ve sevdiklerinizin zarar görmesine engel oluyor, içinizi rahatlatıyor.

Sizin belirleyeceğiniz zamanlarda, sizin belirleyeceğiniz senaryolara göre programlayabildiğiniz ısıtma, soğutma ve aydınlatma sistemi kontrolleriyle hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de konfor sunuyor. Alacağınız ya da yenileyeceğiniz evde olmazsa olmazlarınız arasına girecek. Akıllı Ev Sistemleri’nin birbirinden değerli fonksiyon ve faydaları ile tanışmanın simdi tam zamanı.

Akıllı Ev sayesinde ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, evinizin sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edersiniz. Artık hayatınızın kontrolünü elinizin altına almanın tam zamanı. Sistem uygulaması iOS ve Android uyumludur.

Merkezi Süpürge Sistemi

Merkezi süpürge sistemleri, sessiz olması size büyük kolaylık sağlayacaktır. Çocuğunuz uyurken ya da eşiniz maç izlerken bile temizlik yapabilirsiniz. Evde misafiriniz olduğunda ya da yaşlı bir aile büyüğü olduğunda bile rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. Merkezi süpürge sistemleri tamamen sessiz ve sağlıklıdır. Dolayısıyla temizlik için herhangi bir saat belirlemenize gerek kalmayacaktır. İsterseniz gece, isterseniz gündüz, günün her anı temizlik yapabilirsiniz. Temizlik sesinden komşularınız da rahatsız olmayacağı için, ne zaman temizlik yaptığınızın artık hiç bir önemi kalmayacak. Sessiz temizlik sayesinde, siz de gürültüden kaynaklı yorgunluğunuzun önüne geçmiş olacaksınız.
Merkezi süpürge sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve keşif talebinde bulunmak için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Merkezi süpürge sistemleri nedir, sorusunun cevaplarından biri de, ekonomik ve sağlıklı oluşudur. Merkezi süpürge sistemi, ortamda kötü koku ve nem oluşturmaz. Bu sayede, astım ya da bronşit gibi hastalıklara sahip olan kişiler, temizlik yapılan ortamda rahatsız olmaz. Bu durum evde bulunan çocuklar için de oldukça faydalıdır. Ortamda mat ve bakteri oluşumuna engel olur. Bu sayede, sürekli yerde gezen ve evlerimizin göz bebeği olan küçük afacanlar, sağlıklı bir ortamda büyür.

Size Sorularımız Var !

  • Güvenilir İç Mimarİyi bir iç mimar ile çalışmak istiyorsunuz fakat herkese güvenemiyor musunuz?
  • İşçilikDaha önce tadilat & dekorasyon yaptırdınız fakat işçilikten memnun kalmadınız mı?
  • Zamanında TeslimTadilat veya dekorasyon için daha önce hizmet aldınız fakat yapılan iş, belirtilen zamanda teslim edilmedi mi?
  • Anahtar TeslimAnahtar teslim iş yaptırmak istiyorsunuz fakat bütçenize uygun alanında uzman güvenilir bir iç mimar ekibi bulamıyor musunuz?

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Bize Yazabilirsiniz!
İç mimarınız ile iletişime geçin...